biz kimiz?

Güneşten Gelen Sonsuzluk

Firmamız, Almanya Bremen’de 2016 yılı başında kurulmuş ve sektörde bir çok projeye imza atmıştır. Enerji alanında güneş enerji sistemleri, ısı pompaları, biyokütle enerji sistemleri, proliz sistemleri konularıdan faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan bugüne kadar BLD Enerji A.Ş. Mühendislik saha araştırmaları, fizibilite çalışmaları, avan ve uygulama projeleri, ihale dokümanları hazırlanması, konularında birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

BLD Enerji A.Ş., merkezi Almanya Bremen'de bulunan Türkiye’de de İstanbul’da şirketleşmiş, bağımsız ve uluslararası bir Proje - Mühendislik firmasıdır.

şimdi ve Daima

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz, sektörümüzde kendimize ders edindiğimiz sürdürülebilir uzun ömürlü operasyonel bir çevre oluşturmayı: araştırma, geliştirme, yenilikçi teknolojilerle birlikte harmanlayarak gelişimimizi sürdürmeyi devam etmektir.

Tutku, uzmanlık, ekip çalışması ve müşteri memnuniyetine amansız bir odaklanma ile sunulan değerli, tek kaynaklı, verimli çözümleri yaratan güvenilir sürdürülebilirlik olarak dünyayı değiştirme arayışına öncülük etmek.

Neden Biz?

Herkes İçin Daha Yeşil Yarınlar

Güneş panellerimiz geleneksel kamu hizmetlerinden çok daha verimli enerji ürettiği için pahalı elektrik fiyatlarını dengeleyebiliyoruz. Paradan tasarruf edersiniz.

Gelişim
90%
Tasarım
80%
Pazarlama
70%

250 +

Müşteri

135 +

Proje

450 +

Teknoloji

325 +

Benzersiz Tasarım

EKİBİMİZ

Uzmanlarla Tanışın!

Solar’ın gezegendeki en uygun fiyatlı enerji kaynağı olduğuna inanıyoruz. Güneş enerjisini kullanarak bu dünyadaki hayatımızı kolaylaştırabiliriz. Daha fazla bilgi için uzman kadromuzla iletişime geçin.